HİZMETLERİMİZ

ÖNCELİKLİ HİZMETLERİMİZ

Projeyi bize emanet ettiğinde sahip olduğunuz dileği yerine getirmek için tuğla ve harç’ı yapıya dönüştürüyoruz …

Ağıt İnşaat

İnşaat sektöründe uzun yıllar boyunca edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübeleri, genç ve dinamik kadroların verdiği destekle güçlendirerek kurduğumuz Ağıt İnşaat’nın hedefi; yatırımcılara modern, kaliteli, ekonomik ve güvenli çözümler üretmektir.

Ağıt Hafriyat

Ağıt Hafriyat sürekli gelişen yeni teknolojiler ışığında, çalıştığı firmaların ihtiyaçlarına daha ekonomik ve sürdürebilir bir hizmet verebilecek doğrultuda makine parkurunu yenilemekte, bu hizmetin kalitesini artırmak amaçlı personel eğitimlerine aralıksız devam etmektedir.

Maksell İş Makineleri

Maksell  olarak, Adana’da  ikinci el iş makinelerinde alım, satım ve kiralama konularında faaliyet göstermektedir. Her türlü ikinci el iş makinesi alım, satım, kiralama, ithalat ve ihracat konularında Adana’da alanında önde giden firmalar arasındadır

Hizmetlerimiz Hakkında

Günümüzde gerek özel sektörde gerek ise kamu kurum ve kuruluşlarda bilinen, tanınan, arzu edilen ve en önemlisi güvenilen bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Güçlü Aletler

Adana da yüzlerce inşaat projesinde emekleri olan firmamız sürekli kendini yenilemekte çağın her daim bir adım önünde giderek, her sene iş makinası filosuna yeni iş makinaları ekleyerek sektöre öncülük yapmaktadır.

Yaratıcı çözümler

Yılların birikimini inşaat alanına aktaran firmamız ilk inşa projesine Sarıçam ilçesinde başlamış ve başarıyla bu projenin altından kalkmıştır. Yeni inşa alanları için çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

Tecrübe

1997 yılında Hidayet Ağıt tarafından kurulan firmamız ilk olarak nakliye işi yapmış arkasına hafriyat sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır.